DURALLAR Sıfır Atık Geri Dönüşüm Çöp Kutuları Temizlik Makinaları Galoşmatik
+90 312 215 31 52
Üye Girişi Kayıt Ol   

Siklon Sistemli Sanayi Tip Süpürge

Ürün Kodu: DTM-1203

Siklon sistemli Sanayi Tip Süpürge Dtm-1203 hakkında teknik bilgilere ve siklon filtreli süpürge fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Stok Durumu: Var

Toptan Alım İçin Lütfen Özel Fiyat Alınız
WhatsApp İle İletişim Kur
43.200,00 t KDV Dahil

Dtm-1203 Siklon Filtreli Sanayi Tip Süpürge 

İnce ve Yapışkan Tozlar İçin 

DTM-1203 siklon filtreli elektrikli süpürge özellikle un tozu, toz boya, pudra şekeri tozu, kahve tozu, çimento tozu, alçı tozu, kömür tozu, toner tozu gibi mikronik büyüklükteki çok ince ve yapışkan tozların vakumlanması için üretilmiş özel bir elektrik süpürgesidir.

Klasik elektrik süpürgelerinde bu tip ince ve yapışkan tozlar, makinaların filtresini tıkayarak emiş yapmasını engeller.DTM-1203 siklon elektrik süpürgesinde ise siklon sistem sayesinde bu tip ince ve yapışkan tozlar makinanın alt kısmında bulunan paslanmaz çelik depoda toplanır.Geriye kalan çok uçucu tozlar ise makinanın üst bölümünde bulunan ve 1 mikrona kadar incelikteki tozları tutabilen 52.000 m2 yüzeyli hepa filtre tarafından tutulur ve tekrar dışarıya çıkmasını ve ortamı toz içinde bırakmasını önler.Özellikle birçok çimento fabrikası temizliği, alçı fabrikası temizliği, tozboya üretim tesisi temizliği, toz boya fırınlarının temizliğinde, ekmek ve un fabrikalarının temizliğinde, toner dolum merkezlerinde toner tozu temizliğinde, cam fabrikalarında cam kesim masalarının temizliğinde, ahşap fabrikalarında mdf tozu emdirmede, şeker fabrikalarında üretim tezgahlarının temizlenmesinde, kahve üretim fabrikalarında kahve tozu emdirmede başarı ile kullanılmaktadır.

DTM-1203 siklon sistem süpürge ince ve yapışkan özelliği bulunan tozlar için özel olarak imal edilmiş, endüstriyel tip elektrikli vakum makineleridir.Yüksek güçteki emiş motorları sayesinde ve filtre sistemi un tozuçimento tozu, elektrostatik toz boya, ilaç tozu , alçı, çimento bazlı tozlar, pudra şekeri, kahve tozu temizliğinde, toner tozu temizliğinde, seramik tozu temizliğinde, vitrifiye tozu temizliğinde, porselen tozu temizliğinde, masterbach vakumlamasında, kalsit tozun temizlemede, toz boya kabin temizliğinde, toz boya fırınlarının temizliğinde, kaynak tozlarının toplanmasında, tufal tozunun temizlenmesi, demir tozunun vakumlanmasında, zımpara tozu, mdf tozu, baca kurumlarında ve daha birçok problemli tozlarda başarı bir modeldir. Standart bez filitreli modellerde hava ile toz direkt filitreye çarpıp kısa sürede filitrenin tıkanmasına yol açıyor ve ince tozların belli bir kısmı dışarı atılıyor. Bez filtreli modellerde bu durum ortama toz salınımı ve motor yanmasına kadar birçok sıkıntı oluşturabiliyor.Siklon sistemi sayesinde bu sorunları yaşamadan vakum ihtiyacınızı çözebileceksiniz. İki kademeden oluşan sistem tozun %95 ini filitreye ulaşmadan çökerterek hem filtre tıkanmasınıönlüyor hem de filitre ömrünü uzatarak maliyetinizi düşürüyor. Tozun % 3 ila 5 lik kısmı filitreye ulaşır ki filitrenin toz tutma özelliği 1 mikrondur. Gıda sektöründen, sağlık sektörüne kadar, otomotivden , toz boya üreten ve kullanan firmalara kadar bir çok alanda  vakumla ilgili ihtiyaca cevap verebilmektedir. Sadece ince tozlarda değil genel olarak vakum ihtiyacınızda da yanınızda olabilecek bir makinadır.

HEPA FİLTRELİ SİKLON SİSTEMLİ ENDÜSTRİYEL MONOFAZE ELEKTRİK SÜPÜRGESİ
İNCE VE YAPIŞKAN TOZLU ORTAMLARDA BULUNAN TOZUN VAKUMLANMASI İÇİN GELİŞTİRİLMİŞTİR.
ÖZEL FİLTRE SİSTEMİ İLE FİLTRE TIKANMASI YAŞAMADAN KESİNTİSİZ VAKUM YAPABİLİRSİNİZ.
10 MT YE KADAR HORTUM UZUNLUĞU YAPILABİLİR.

TEKNİK ÖZELLİKLER:

VOLTAJ

220V AC - 50 Hz

MOTOR GÜCÜ

4,8 HP ( 3.600 W)

MOTOR SAYISI

3 ADET

HAVA DEBİSİ

8.500 LT/DAKİKA

KAZAN HACMİ

100 LT

FİLTRE YÜZEYİ

52.000 CM2

HORTUM ÇAPI

38 MM

HORTUM UZUNLUĞU

5 MT

AĞIRLIK

50 KG

ÇÖP HAZNESİ

PASLANMAZ ÇELİK KAZAN

Henüz yorum eklenmemiş.

Adı Soyadı:

Yorumunuz:

Güvenlik Kodu:
Ürünler hakkında bilgi almak veya sipariş vermek için aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

Telefon İle İletişim Kur
WhatsApp İle İletişim Kur
satis@durallar.com
Ürünlerimiz hakkında fiyat teklifi almak için lütfen aşağıdaki formu doldurup tarafımıza gönderin.
Teklifimiz en kısa sürede tarafınıza gönderilecektir.
Not: Alım yapılacak adet sayısını belirtmeniz verilecek fiyat açısından önem taşımaktadır.

Adı Soyadı:

E-Mail:

Tel:

Firma / Kurum Adı:

Mesaj:

Güvenlik Kodu:

Benzer Ürünler

Tüm Kategoriler
Fırsat Ürünleri