durallar temizlik makinaları
 yer yıkama makinası
Temizlik Makinaları
Otel Ekipmanları

temizlik makinası

DURALLAR TEMİZLİK MAKİNALARI 

Temizlik Makinaları Satış Merkezi

0 312 215 31 52 - 0 312 215 31 53

info@durallar.com
satis@durallar.com

durallar facebook durallar google+ durallar twitter durallar instagram durallar youtube

Sebo cami süpürgesi

SEBO 370 - SEBO 470
FIRÇALI SİSTEM CAMİ SÜPÜRGELERİ
sebo cami süpürgeleri


ÖZELLİKLERİSEBO 370SEBO 470
VOLTAJ220 V220 V 50
EMİŞ MOTORU1.300 W1.300 W
FIRÇA MOTORU175 WATT200 WATT
FIRÇA GENİŞLİĞİ37 CM47 CM
HAVA DEBİSİ52 LT/DK52 LT/DK
FİLTRE HACMİ5.3 LT5.3 LT
AĞIRLIK8 KG8.6 KG
ÇÖP HAZNESİKAĞIT / BEZKAĞIT / BEZ
GARANTİ2 YIL2 YIL

Ürün Referansları İçin Tıklayınız.

 sebo 470 süpürge  sebo 470 cami süpürgesi

SEBO 370 VE SEBO 470 CAMİ ELEKTRİK SÜPÜRGELERİ


Özellikle duvardan duvara halı kaplı zeminlerin hızlı ve son derece etkili temizlenmesinde kullanılabilecek çift motorlu, kuru sistem, fırçalı, tam profesyonel bir temizlik makinesidir. Fırçalı sistemi sayesinde halı aralarını aralayarak halının en dibindeki kirleri bile temizleyerek hem tam hijyen sağlar hem de halının ömrünü uzatır. Kullanıcı belini bükmeden ve eğilmeden rahat bir şekilde kullandığı için kullananı hiç yormaz.Bir seferde temizlenecek alan 500 m2’ye kadar olan mekanlar için uygundur. Otel,cami,yurt gibi mekanlarda kullanılabilecek en verimli makinalardır.Bez torba veya kağıt torba alternatifleri sunulmaktadır.

sebo cami süpürgesi sebo cami süpürgesi

SEBO SÜPÜRGE YEDEK PARÇALARI

sebo süpürge bez torba sebo süpürge kağıt torba sebo süpürge dişli
sebo süpürge emniyet filtresi sebo süpürge fırçası sebo süpürge kayışı

SEBO X 4 - SEBO X 5
  
FIRÇALI SİSTEM ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE

sebo süpürge
ÖZELLİKLERİSEBO X4SEBO X5
VOLTAJ220 V 50 HZ220 V 50 HZ
EMİŞ MOTORU1.300 W1.300 W
FIRÇA GENİŞLİĞİ31 CM38 CM
HAVA DEBİSİ50 Dm3/Sn50 Dm3/Sn
FİLTRE HACMİ5.3 LT5.3 LT
AĞIRLIK7.4 KG7.7 KG
ÇÖP HAZNESİKAĞIT / BEZKAĞIT / BEZ
TİPEV TİPİEV TİPİ
GARANTİ2 YIL2 YIL

SEBO X 4 VE SEBO X 5 ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER

Özellikle duvardan duvara halı kaplı zeminlerin hızlı ve son derece etkili temizlenmesinde kullanılabilecek TEK motorlu, kuru sistem, fırçalı, yarı profesyonel bir temizlik makinesidir. Fırçalı sistemi sayesinde hav aralarını aralayarak halının en dibindeki kirleri bile temizleyerek hem tam hijyen sağlar hem de halının ömrünü uzatır. Bir seferde temizlenecek alan 150 m2’ye kadar olan uygulamalar için uygundur. Başta evler olmak üzere otel, hastane, cami. okul, yurt gibi mekanlarda kullanılabilir. Hastane ortamları için isteğe bağlı olarak HEPA filtresi bulunmaktadır. Bez torba veya kağıt torba alternatifleri sunulmaktadır
.

SEBO 370 VE SEBO 470
FIRÇALI SİSTEM HALI TEMİZLİK MAKİNALARI

sebo elektrik süpürgesi

MERDANELİ FIRÇA SİSTEMİ İLE HALILARIN YÜZEYİNDE VE DİPLERİNDE TOZ BIRAKMAYACAK ŞEKİLDE DERİNLEMESİNE TEMİZLİK YAPAR.KİR VE TOZU %100 YOK EDER,HALILARA CANLILIK VERİR.HALIDAKİ KELLEŞMEYİ VE HALI KUSMALARINI ÖNLER.

 sebo ofis süpürgesi

NORMAL ELEKTRİK SÜPÜRGELERİ SADECE HALININ YÜZEYİNDEKİ TOZLARI ALIR.SEBO İSE HALILARI FIRÇALAYARAK DİPLERİNDEKİ TOZU VE KİRİDE ALARAK HALI DİPLERİNDEKİ BATAKLIKLARI YOKEDER.KULLANIMI SON DERECE KOLAYDIR.KULLANANI HİÇ YORMAZ.EĞİLMEYİ GEREKTİRMEZ.BEL AĞRILARINA SEBEP OLMAZ.SEBO 370 37 CM GENİŞLİKTE ,SEBO 470 İSE 47 CM GENİŞLİKTE TEMİZLİK YAPAR.HIZLI VE SERİDİR.TEMİZLİĞE AYRILAN ZAMANI KISALTIR.SAATTE ORTALAMA 250-350 m2 HALITEMİZLER.

sebo süpürge toz torbası

KULLANILIP ATILAN KAĞIT FİLTRE TOZ TORBALARI VEYA BOŞALTMAYA MÜSAİT DEVAMLI KULLANILABİLEN BEZ FİLTRE TOZ TORBALARI VARDIR.
 
 GENELLİKLE CAMİ VE YURTLAR KAĞIT TORBAYA DEVAMLI PARA VERMEMEK İÇİN BEZ TORBA TERCİH ETMEKTEDİR.EV YADA OTEL KULLANICILARI İSE KAĞIT TORBA TERCİH ETMEKTEDİR.
 
EMDİKLERİ TOZ VE KİRİ ,HİÇ DIŞARI ATMADAN %100 MUHAFAZA ETME ÖZELLİKLERİ VARDIR.3 KADEMELİ ÖZEL FİLİTRASYON SİSTEMLERİ VARDIR.

 sebo   sebo süpürge

SEBO X4 ve SEBO X5 MODELLERDE BULUNAN OTOMATİK SENSÖR SİSTEMİ İLE HALILARIN TÜYLERİNİN YÜKSEKLİĞİNE GÖRE OTOMATİK OLARAK ALÇALIP YÜKSELİRLER.TÜYLÜ HALILARDA FIRÇA OTOMATİK OLARAK YUKARI ÇIKARAK HALI TÜYLERİNE ZARAR VERMEZ.
  
HALIFLEKS TARZI AZ TÜYLÜ HALILARDA İSE FIRÇA OTOMATİK OLARAK ALÇALARAK HALIYA TAM TEMAS EDER VE TAM TEMİZLİK YAPAR.
  
SEBO 370 ve 470 MODELLERİNDE İSE YAN TARAFTA BULUNAN MANUEL FIRÇA İNDİRME BUTONU İLE FIRÇA YÜKSEKLİĞİ AYARLANMAKTADIR.
  
FİLTRE TORBASININ DOLDUĞUNU ,FIRÇA ŞERİDİNİN AŞINDIĞINI,FIRÇANIN ÖNÜNE YABANCI BİR MADDE GELDİĞİNİ IŞIKLI OLARAK İKAZ EDER.MAKİNANIN FIRÇASINA YABANCI BİR CİSMİN ( ÇORAP GİBİ ) TAKILMASI YADA HORTUMUN TIKANMASI DURUMUNDA MAKİNANIN ÇALIŞMASI OTOMATİK OLARAK DURUR.
 sebo elektrik süpürgesi

ÖZEL TEMİZLİK APARATLARI VE TELESKOPİK UZAYAN HORTUMU İLE KOLTUK,KANEPE,KARYOLA ALTI,DAR KÖŞE,AVİZE,PERDE,MERDİVEN,SERT ZEMİN VB. MEKANLARIN TEMİZLİĞİNİ YAPABİLİR.
180 DERECE YATAY POZİSYONDA ÇALIŞABİLİR VE HER TÜRLÜ DAR YATAK ALTI VE SEHPA ALTI GİBİ ALANLARA ULAŞABİLME ÖZELLİĞİ VARDIR.

 sebo 470 aksesuarları

 sebo 470 fırça değişimi

BAKIMLARI,FİLTRE VE FIRÇA DEĞİŞİMLERİ SON DERECE KOLAYDIR.
YILLARCA ARIZA YAPMAYACAK KADAR SAĞLAMDIRLAR.
TÜRKİYE GENELİNDE YAYGIN TEKNİK SERVİSLERİ VARDIR.
PARÇA,APARAT VE SARF MALZEME PROBLEMİ YOKTUR.
İMALAT HATALARINA KARŞI 2 YIL GARANTİLİDİR.
10 YIL SERVİS VE PARÇA GARANTİSİ VARDIR.
  
SEBO DUO-P LEKE ÇIKARICI VE DEZENFEKTE EDİCİ HALI TEMİZLİK TOZU
 sebo duo-p tozu

SEBO ELEKTRİK SÜPÜRGELERİNDEN BAĞIMSIZ OLARAK KULLANILAN BİR TOZDUR.HALININ ISLATILMADAN YIKANMASI İÇİN GELİŞTİRLEN BİR ÜRÜNDÜR.1 PAKET SEBO DUO-P TOZ ( 500 GR ) YAKLAŞIK 15-25 m2 HALI TEMİZLER.UYGULAMASI SON DERECE KOLAY OLMAKLA BİRLİKTE,UYGULAMA SÜRESİNCE HALININ ÜZERİNDE YÜRÜNMESİ YADA ÇOCUKLARIN OYNAMASINA ENGEL TEŞKİL ETMEZ.EN ÖNEMLİ ÖZELLİĞİ İSE UYGULAMADAN SONRA 6 AY SÜREYLE ALLERJİK BAKTERİLERE KARŞI DEZENFEKTE NİTELİĞİ TAŞIMASIDIR.

 sebo toz   sebo leke çıkarıcı toz

TEMİZLENECEK YÜZEYE SEBO DUO-P HALI TEMİZLİK VE DEZENFEKTE TOZUNU SERPİŞTİRİN. 
 
TEMİZLENECEK ALAN KÜÇÜKSE ÖZEL ÇİTİLEME FIRÇASI İLE SEBO DUO-P TOZUNU HALIYA YEDİRİN.

 sebo duo-m    sebo

TEMİZLENECEK ALAN BÜYÜKSE ÖZEL SEBO DUO-M TOZ YEDİRME MAKİNASI İLE SEBO DUO-P TOZUNU HALIYA YEDİRİN.( TOZ YEDİRME MAKİNASININ ÖZELLİĞİ BİRBİRİNİN TERSİNE DÖNEN 2 ADET FIRÇA VASITASIYLA TOZU HALIYA İYİCE YEDİRMESİDİR.)
YAKLAŞIK 45 DAKİKA SONRA SEBO DUO-P TOZU HALIYA TAMAMEN İŞLEDİKTEN VE TESİRİNİ GÖSTERDİKTEN SONRA SEBO FIRÇALI SİSTEM ELEKTRİK SÜPÜRGESİ İLE TOZ HALIDAN EMDİRİLİR.

sebo elektrik süpürgesi

AVRUPA ALERJİ ARAŞTIRMA TEŞKİLATI ( GAF) UZUN SÜREN ARAŞTIRMALARINDAN SONRA ŞUNU TESBİT ETMİŞTİR.
           
''SEBO DUO-P NİN BİR SEFERLİK KULLANIMINDAN SONRA 6 AY İÇERİSİNDE 10 HALIDAN 7 SİNDE AKARLAR ALERJİSİNE RASTLANMAMIŞTIR.''
    
AYRICA SEBO DUO-P İLE YAPILAN TEMİZLİK,HALI DİPLERİNDE ALLERJİK BÖCEKLERİN YAŞAMA ŞANSINI ÖNLER,TEHLİKEYİ KAYNAĞINDA KURUTUR.
 
  SEBO DUO-P TOZUNUN ÖZELLİKLERİ

* ISLATMADAN KURU SİSTEM YIKAMA İLE HALIDAKİ KİRLERİ ÇIKARIR.
* HALILARA ORİJİNAL RENGİNİ KAZANDIRIR,DİRİLEŞTİRİR VE YENİLER.
* AYAK,TER VE DİĞER İSTENMEYEN KOKULARI GİDERİR.
* ORTAMA HOŞ BİR LİMON KOKUSU SAĞLAR.
* SULU SİSTEM HALI YIKAMADA OLDUĞU GİBİ KAPI VE CAM AÇARAK ODAYI HAVALANDIRMA VE HALIYI KURUTMA BELİRLİ BİR SÜRE ODAYA GİREMEME GİBİ PROBLEMLERİ ORTADAN KALDIRIR.


SULU SİSTEM HALI YIKAMANIN ZARARLARI


* SULU SİSTEM HALI YIKAMADA SU HALIDAN TAM OLARAK EMDİRİLEMEDİĞİ İÇİN HALI DİBİNDE KALAN SU ZAMANLA HALIYI ÇÜRÜTÜR VE HALI DİBİNİ BATAKLIĞA ÇEVİREREK BURADA ÇEŞİTLİ ALERJİK MİKROP,MAYT VE AKARLARIN YAŞAMASINA VE ÇOĞALMASINA NEDEN OLUR.
           
 * HALI DİBİNE İNEN SU İLE HALI DİBİNDEKİ TOZ BİRLEŞTİĞİ ZAMAN ÇAMURLAŞMA MEYDANA GELİR VE BUNLARDA YER YER YÜZEYE ÇIKARAK YÜZEYDE HALI KUSMASI DENİLEN LEKELERE SEBEP OLURLAR.
           
* SULU SİSTEM HALI YIKAMA SONRASINDA SAATLERCE HALININ KURUMASI BEKLENİR.BUDA HALI YIKANAN MEKANA GİRİŞİ ENGELLER.BUDA OTEL,İŞYERİ,KREŞ VE İBADETHANELERDE ÇÖZÜMSÜZ BİR PROBLEMDİR.

sebo otel süpürgesi   sebo otel süpürgesi   sebo otel süpürgesi
Cami süpürgesi, cami süpürgeleri, otel süpürgesi, otel süpürgeleri, otel elektrik süpürgesi, otel elektrik süpürgeleri, otel tipi süpürge, otel için elektrikli süpürge, yurt süpürgesi, yurt süpürgeleri, yurt için süpürge, yurt için elektrikli süpürge, otel elektrikli süpürgesi fiyatı, otel süpürgesi fiyatı, sebo elektrik süpürgesi, otel için süpürge fiyatları, cami için süpürge, cami için elektrikli süpürge, elektrikli süpürge fiyatları, elektrikli süpürge fiyatı ankara, yurt süpürgesi fiyatları, cami süpürgesi fiyatları, otel ve cami süpürgesi